مدیریت آموزه‏ هايي از بهترين شركت‏هاي ناشناخته جهاني(مدیریت استراتژیک)

مدیریت استراتژیک,علوم انسانی+ آموزه‏ هايي از بهترين شركت‏هاي ناشناخته جهاني(مدیریت استراتژیک)

دانلود آموزه‏ هايي از بهترين شركت‏هاي ناشناخته جهاني(مدیریت استراتژیک): دسته بندی: علوم انسانی » مدیریت تعداد مشاهده: 133 مشاهده فرمت فایل دانلودی:.doc فرمت فایل اصلی: word تعداد صفحات: 23 حجم فایل:145 کیلوبایت

دریافت

آموزه‏ هايي از بهترين شركت‏هاي ناشناخته جهاني(مدیریت استراتژیک)+ دریافت پرسرعت

مقدمه:در اقتصاد جهاني دانش ‏محور،نقشي اساسي براي شرکتهاي کوچک و متوسط در نظر گرفته شده است. رقابت ‏پذيري آتي کشورها به توان توليد دانش و به‏کارگيري آن بستگي خواهد داشت.اكنون شرکتهاي کوچک و متوسط از جايگاه ويژه‏اي در عرصه توليد دانش و به کارگيري آن و افزايش توان رقابت ‏پذيري کشورها برخوردار هستند. در ادبيات مديريت استراتژيک، مکاتب و رويکردهاي گوناگوني ظهور کرده‏اند که اغلب در فضاي کسب‏وکارهاي بزرگ توسعه يافته‏اند. ويژگيهاي کسب‏وکارهاي کوچک باعث شده است تا چنين رويکردهايي از کارآمدي مناسبي براي آنان برخوردار نباشند. شرکتهاي کوچک نسخه‏هاي کوچکتر شرکتهاي بزرگ شطنيستند و از ماهيت متفاوتي برخوردارند. تفاوت ماهوي، کاربرد بسياري از متدولوژي ها و ابزار مناسب شرکتهاي بزرگ را براي شرکتهاي کوچک نامناسب مي‏نمايد.در بررسي فرايند شکل‏گيري و محتواي استراتژي هاي شرکتهايي کوچک و متوسط نيز،تفکر غالب بر حول محور استراتژي هايي است که از روي انفعال و تطابق و بر اساس يادگيري تدريجي مالک مديران آشکار مي‏شوند. ضرورت بازنگري در نگرشهاي مربوط به شرکتهاي کوچک و متوسط براي بقا و برتري در بازارها با آشکار شدن رهبران بزرگ جهاني در بازارهاي تخصصي کوچک،بيش از پيش احساس مي‏شود. در نوشتار حاضر تلاش خواهيم کرد تا اين فرض که شرکتهاي کوچک بايستي از غولها بياموزند را معکوس کرده و نگاهي متفاوت را از استراتژي هاي رقابتي شرکتهاي کوچک و متوسط معرفي کنيم.فهرست مطالب:چكيدهمقدمهمفروضات رايج استراتژي شرکتهاي کوچک و متوسطنظريه تکامل تدريجي استراتژي شرکتهاي کوچک و متوسط نظريه قهرمانان پنهان يا برندگان مرموزاستراتژيهاي رقابتي قهرمانان پنهاناصرار بر گمنامي و خيزش به گوشه اختصاصي ارايه محصولي خاص برخوردار از پيچيدگي هاي تکنولوژيکخلق بازارخويش اتکايي و پرهيز از ائتلاف استراتژيک و پيمان سپاريکيفيت عالي محصولنوآوري و عالي بودن در فناوريارزش آفريني اقتصادينتيجه گيريمنابع و ماخذ   پرداخت و دریافت فایل برچسب ها: مدیریت استراتژیک مقاله مدیریت استراتژیک اهداف مدیریت استراتژیک بررسی مدیریت استراتژیک مدیریت استراتژیک منابع انسانی اصول مدیریت استراتژیک روش های مدیریت استراتژیک مدیریت استراتژیک نوین مدیریت استراتژیک پیشرفته مدیریت استراتژیک بازاریابی
 • روانشناسی و علوم تربیتی مقایسه ویژگی های شخصیتی دانش آموزان علاقه مند به ورزش و دانش آموزان بی علاقه به ورزش
 • پايان نامه رشته روانشناسی و علوم تربیتی گرایش مشاوره، بخشی از مقدّمه: دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی (پیش دبستانی، دبستانی، راهنمایی، متوسطه، پیش دانشگاهی) اعم از پسران و دختران علاقه وافری به زنگ های ورزش و تربیت بدنی دارند. این موضوع آن چنان روشن و بدیهی است که هر خانواده ای در منزل از اینکه ..
 • برق، الکترونیک، مخابرات پاورپوینت آمار و ارزیابی در سوانح برق
 • پاورپوینت بررسی آمار برق گرفتگی، نحوه پیش گیری، تعریف برق گرفتگی و ... در قالب 22 اسلاید، بخشی از متن: امروزه كاربرد فراوان نيروي برق، عموم مردم و بويژه برقكاران و كارگران صنايع مختلف را در معرض مخاطرات جدي قرار داده است. شمار قربانيان و آسيب‌ديدگان سوانح برق با توجه به رشد توليد نيروي برق و كثرت ..
 • شیمی درس 3 علوم هشتم، از درون اتم چه خبر
 • پاورپوینت درس 3 علوم هشتم دارای محیطی زیبا مطالب باکیفیت و بیشتر از حد کتاب درسی مخصوص دانش آموزان تیز هوش و معلمان برای تدریس در کلاس
 • تعمیرات و سرویس منوال سرویس منوال و شماتیک COMPAL LA 7491P R1.0
 • سرویس منوال و شماتیک COMPAL LA 7491P R1.0: شماتیک و boardview لپ تاپ و مادربرد در واقع توسط مهندیسن شرکت ها طراحی می شود که کار را برای تعمیرکاران آسان نمایند از این رو تعمیرکاران موبایل نیز برای بهبود کیفت کار خود و مسیر یابی دقیق روی نقشه نیازمند شماتیک موبایل می باشند .
 • تعمیرات و سرویس منوال شماتیک و سرویس منوال SM J330F
 • شماتیک و سرویس منوال SM J330F:شماتیک و boardview موبایل در واقع توسط مهندیسن شرکت ها طراحی می شود که کار را برای تعمیرکاران آسان نمایند از این رو تعمیرکاران موبایل نیز برای بهبود کیفت کار خود و مسیر یابی دقیق روی نقشه نیازمند شماتیک تبلت می باشند .
 • جغرافیا شیپ فایل آبراهه های شهرستان یزد واقع در استان یزد
 • شیپ فایل آبراهه های شهرستان یزد واقع در استان یزد همراه با شیپ فایل محدوده شهرستان- این شیپ فایل ها در محیط نرم افزار GIS قابل ویرایش و قابل نمایش می باشد و در جدول توصیفی آن، طول آبراهه ها موجود است.

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *